!

مشاوره

پیاده سازی یک وب سایت و آینده بازخور آن در فضای مجازی با نکات مهم زیادی در ارتباط است. موضوع کسب و کارتان و انتظاری که از آینده سایت تان دارید ، میزان سرمایه گذاریتان و ابزار و روش هایی که استفاده خواهید کرد و غیره نکات مهمی هستند که باید در نظر بگیرید. بنابراین حتما سعی کنید قبل از انجام طراحی حتما از یک کارشناس خوب و مطمئن مشاوره بگیرید.
!

تهیه میزبانی و دامنه مناسب

هر وب سایتی از اطلاعاتی شکل گرفته است که خود نیازمند فضایی در محتوای اینترنت جهانی است. بنابراین برای ایجاد یک وب سایت نیاز به فضای میزبانی (هاست) دارید تا سایتتان را در آن ایجاد کنید. از سویی نیاز به یک دامنه (دامین) دارید که مشخصه سایت و تنها نشانی آدرس سایت شماست. مهم است بدانید که هاست خوب به لحاظ پشتیبانی (شرکتهای میزبانی) و دامنه خوب برای برند و بازخور بهترتان نیاز دارید. خلاصه میکنیم که اگر هاست و دامنه تهیه نکرده اید ما هاست خوب (cpanel لینوکسی) و دامنه (.ir) را با قیمت سالینه زیر ۱۰۰هزار تومان برایتان تهیه میکنیم.
!

انتخاب قالب مناسب

بطور خلاصه قالب و ساختار وب سایت شما با سه مولف مهم در ارتباط است: ۱) ظاهر و نمایش سایت در موبایل و کامپیوتر (واکنشگرایی) ۲) سرعت لوود ۳) نحوه ایندکس شدن در موتور جستجوی گوگل. پیشنهاد ما این است که از ساختار وردپرس در طراحی سایتتان استفاده کنید. زیرا امروزه معمولا همه قالبهای وردپرس تمامی المانهای مذکور را دارا هستند. چیزی که مهم است این است که حتما از وردپرس استفاده کنید چون از تمام ملزومات فنی از سایر ساختارها و قالبها برتری دارند و جوابگوی نیازهای شما برای سالیان سال خواهند بود. ساینا برای مشتریان خود از قالبهای خوب وردپرس استفاده می کند و نمونه های آنها را می تاونید در وب سایت ساینا ملاحظه بفرمایید.
!

تهیه اطلاعات

معمولا پروژه های طراحی سایت به زمانی بین ۲ تا ۱۰ روز کاری نیاز دارند. در فرایند انجام طراحی مواردی هستند که به اطلاعات مشتری نیاز دارند. مواردی مثل عکسها و ویدئوها و نوشته های مربوط به کسب و کار مشتر ، نوشته ها و بیوگرافی صفحات درباره ما و تماس با ما ، آدرس ها و ایمیل و تلفن مشتری معمولا از این قبیل اند. بنابراین اگر طراح سایت شما این قبیل اطلاعات را از شما درخواست کرد حتما آنها را در اختیارش بگذارید. توجه داشته باشید که هر چه زودتر این اطلاعات را ارائه دهید هم پروژه تان سریعتر انجام می شود و هم بابت تاخیری که بابت تاخیر در ارائه اطلاعاتتان ایجاد می شود هزینه بیشتری پرداخت نمی کنید. پس پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه اقدام به شروع کار کنید این موارد را زودتر خودتان آماده کنید.
!

بارگذاری اطلاعات

پس از ارائه اطلاعات به طراح سایت ، کلیه اطلاعات متنی و عکسی و حتی کلیدواژگان سایت بصورت فرانت اند و بک اند روی سایت بارگذاری خواهند شد.
!

سفارشی سازی

هیچ قالب سایتی بای دیفالت ۱۰۰ درصد نیست و همیشه انتظارهایی هستند که ما از ظاهر و نحوه عملکرد سایتمان انتظار داریم. ولی نکات ریز و کوچکی هستند که با انجام آنها می توانیم انتظارات بهتری از سایتمان داشته باشیم. گفتنی است که این کارهای کوچک اقداماتی است که در کدهای قالب اعمال می شوند و فقط طراحان سایت می توانند آنها را محقق کنند. ساینا در طی تجربیات کاری که تا کنون با مشتریان خود داشته است ، هرگز پروژه ای را بدون سفارشی سازی پشت سر نگذاشته است و این دغدغه ماست که با توجه به تمام شرایط موجد بهترین را برای مشتری محقق کنیم.
!

بهینه سازی و سئو

غالب متقاضبان وب سایت انتظار دارند که سایتشان در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قابل مشاهده باشد. این خواسته بجایی است ولی باید توجه داشت که سئوی سایت پروسه زمانگیر و مداومی است که ملزومات خاص خود را دارد. ما جهت بهینه سازی سایت و محتوا سازی برای مشتریان پروسه های متمایز از طراحی سایت داریم که هزینه آنها را بصورت متمایز و مشخص در فروشگاه ساینماد قرار داده ایم و می توانید آنها را ارزیابی کنید و سفارش دهید. ولی لازم است بدانید که سوای از پیاده سازی کامل سئوی تضمینی و حرفه ای ، ما وب سایت مشتریان خود را بدون انجام سئوی اولیه و استاندارد تحویل نمی دهیم. یک سری اقداماتی هست که نیاز به کدنویسی دارد و مسلمل مشتریان نمی توانند خودشان آنها را انجام دهند. اقداماتی مثل ثبت سایت در موتور جستجوی (گوگل) و اعمال کلیدواژه های مضمون سایت در کدهای اصلی وب سایت از این قبیل اند. لازم به ذکر است اگر پروژه خود را به ما بسپارید ما وبسایتتان را بهینه (سئو) تحویلتان می دهیم و پس از دریافت پروژه کافیست که فقط بر محتوای سایتتان بیافزایید و هیچ نگرانی از بابت سئوی سایتتان نخواهید داشت و حتما سایتتان طی مدتی بهتر در نتایج جستجو مشاهده خواهد شد.
!

آموزش کاربری

پس از اتمام پروژه لازم است که کسی مدیریت وب سایت مورد نظر را در دست داشته باشد. برای ساینا مهم است که آن فرد خود مشتری یا مالک سایت باشد. دلیل آن هم رسیدن به نتایج مطلوب و دوری از اتلاف هزینه هاست. باور داریم که موفقیت شما موفقیت ماست. بنابراین زمان تحویل پروژه تمام نکان مورد نیاز برای مدیریت و اداره وب سایت را به مشتری آموزش می دهیم. چیزی که شاید چند ساعت وقت بگیرد اما آینده وب سایت را تضمین خواهد کرد.
!

تحویل پروژه و تسویه کامل

پس از آموزش کاربری ، نیاز است که کلیه اطلاعات سایت اعم از یوزر-پسووردهای سایت و هاست و پشتیبان سرور به مشتری تحویل شود تا دسترسی و مدیریت تمام امکانات را مقدور سازد. بنابراین کلیه اطلاعات مالکیت سایت ، در آخرین مرحله به مشتری تحویل خواهند شد. با تحویل اطلاعات کاربری و مالکیت سایت به مشتری و بنابر رضایت مشتری از نحوه عملکرد و سلامت سایت ، مسئولیت وب سایت بر عهده مشتری خواهد بود و ساینا تنها به مدت حدودا یکسال سلامت ساختار سایت را تضمین خواهد کرد و دیگر مسئولیتی را بر عهده ندارد. بالطبع زمانی برای عدم تسویه حساب توافق شده برای انجام پروژه باقی نخواهد ماند و تمامی وجه در این مرحله دریافت خواهد شد. توضیح در مورد مسئولیت ساینا در تضمین عملکرد سایت از این مرحله به بعد را در قسمت بعد بخوانید.
!

پشتیبانی و گارانتی

معمولا بین دو مفهوم “پشتیبانی” و “گارانتی” تفاوت وجود دارد. پشتیبان در واقع کسی است که تمام اختیارات و اقدامات لازم یک سایت ، اعم از بروزرسانی و متن گذاری و ویرایش و یا حذف اطلاعات غیره انجام می دهد. این مسئولیت در قالب یک بسته خدماتی از سوی ساینا انجام می شود که می توانید آنرا از فروشگاه ساینماد سفارش دهید که شامل هزینه های ماهیانه و بلند مدت است.
ولی ما بابت پروژه ای که به شما تحویل داده ایم این اطمینان را به محصولات و خدماتمان داریم که برای سالهای طولانی عملکرد آنرا برای مشتریان تضمین و گارانتی کنیم. بنابراین باید اطمینان داشته باشید که اگر وبسایتی را از ما تحویل می گیرید هیچ مشکلی برایش پیش نمی آید و در صورت بروز اتفاقی مشکلی برای عملکرد سایت حتما می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز آن را بطور رایگان و در هر ساعت از شبانه روز برایتان مرتفع می نماییم. 
در آخر لازم به ذکر است اگر پس از دریافت پروژه نیاز به مشاوره کمک و مسئله ای در نکات آموزش داده شده در کاربری سایت داشته باشید می توانید آنرا از ما بپرسید. کافیست هر وقت لازم داشتید از طریق تلفن و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.
!
فهرست