چطور و کجا به دنبال بهترین مرکز ترک اعتیاد حرفه ای باشیم؟

پیدا کردن متخصصی مناسب برای انجام ارزیابی دقیقی از نشانه های اعتیاد و ترک اعتیاد شما همیشه آسان نیست به خصوص اگر این مشکل جدید باشد یا اینکه قبلاً متخصصی جهت دریافت کمک در مورد مشکلات روانی و هیجانی ملاقات نکرده اید.

اگر تاکنون به متخصص سلامت روانی یا رفتاری مراجعه کردید یا در حال حاضر با فردی در ارتباط هستید که به او اعتماد دارید، یا حتی اگر این فرد قبلاً درباره مشکلات مربوط به الکل و مصرف سایر مواد مخدر به شما کمک نکرده است، بهتر است که نگرانی هایتان را با او در میان گذاشته و از او سوالات زیر را بپرسید:

  • آیا در زمینه اعتیاد آموزش دیده است و تجربه لازم را دارد تا بتواند شما را برای این مشکل ارزیابی و درمان کند؟

  • اگر اینطور نیست آیا می توان دم تخصصی در حوزه ترک اعتیاد معرفی کند که برای ارزیابی پیش او بروید؟

اگر متخصص سلامت روانی برای این کار نمی شناسید اما پزشک مربوط به مراقبت‌های اولیه را می شناسید که با احساس راحتی می‌کنید، می‌توانید از او بخواهید تا شما را به متخصصی در حوزه اعتیاد ارجاع دهد. امروز ما و سایر متخصصان و مشاوران و مددکاران حوزه درمان اعتیاد برای این موضوع مراکز زیادی را جستجو و به شما کمپ ترک اعتیاد را معرفی می‌کنیم. چرا که در یک کمپ ترک اعتیاد یا مرکز اقامتی نگهداری بیماران معتاد در کوتاه مدت می تواند با نظارت و حمایت مداوم ضمن درمان تضمینی و قطعی اعتیاد بطور کامل فرد معتاد را ایزوله و از مصرف و یا تهیه مواد مخدر دور نگاه دارد.

کمپ ترک اعتیاد بهترین جا برای دوری از مواد مخدر است

بعلاوه همچنین چنانکه از پزشک متخصصی که مورد اعتماد شماست به فرد دیگری ارجاع شوید می تواند مزایایی برایتان به دنبال داشته باشد. با این کار متخصص ارجاع دهنده احساس خوبی نسبت به خصوصیات فرد یا برنامه‌ای که آن معرفی میشوید دارد.

گاهی اوقات مردم در خصوص صحبت کردن با دکتر یا مشاور درباره مصرف مشروبات الکلی یا مصرف مواد مخدر تردید دارند. زیرا نگران این هستند که اطلاعات آنها به یکی از اعضای خانواده یا فرد دیگری گفته شود. لذا به خاطر داشته باشید رعایت قوانین حریم خصوصی پزشکان یا دیگر متخصصان را از افشای هر چیزی درباره مشروبات الکلی مصرف مواد به دیگران بدون اجازه شما منع می کند. (مگر اینکه اطلاعاتی باشد که نشان می‌دهد ممکن است به طور جدی به خودتان یا فرد دیگری صدمه بزنید)

امروزه با حضور در یک کمپ ترک اعتیاد خوب می توانید به دور از سایر دوستان و اقوام و آشنایانتان در کوتاهترین زمان مسئله اعتیادتان را به طور کامل حل و برطرف نمایید.

به سراغ کمپ ترک اعتیاد ازگل بروید

توجه داشته باشید وقتی برای اولین بار نگرانی خود درباره مشکلات مرتبط با مشروبات الکلی یا سایر مواد مخدر را با پزشک یا متخصص یک کمپ منتخب ترک اعتیاد مطرح می کنید، سه مولفه کلیدی وجود دارد که می توانید در آغاز گفتگو برای خوب پیش رفتن و کاهش احساس ناخوشایند استفاده کنید:

  • سعی کنید آن فرد بفهمد که چقدر برای شما سخت است که درباره مشکلتان صحبت میکنید.

درک این مطلب فضای گفتگو را متناسب کرده و آن فرد تغییر می شود که با شما همدلی کند.

  • نگرانی های خود را به طور خلاصه و با در نظر گرفتن مشکل توصیف کنید و تا وقتی که آن فرد سوال نکرده درباره جزئیات صحبت نکنید.

این مورد کمک می‌کند تا موضوع را به روشنی به طرف مقابل منتقل کنید و سپس بر اساس مشاهده واکنش طرف مقابل و سطح راحتی خود بتوانید تصمیم بگیرید که تا چه اندازه مایل هستید درباره جزئیات ترک اعتیاد تان صحبت کنید به طور مستقیم نتیجه ای که از این گفتگو انتظار دارید را بیان می کنید.

  • اگر می خواهید ارجاع داده شوید مستقیماً آنرا درخواست کنید.

اگر نگران حریم خصوصی و محرمانه بودن مواردی است که متخصص می‌گوید این نگرانی را مستقیماً بیان کرده و بخواهید که اطلاعات محرمانه باقی بماند کمپ ترک اعتیاد ازگل بهترین و مجهزترین و بروزترین کمک برای ترک اعتیاد معتادان در سراسر شهر تهران و کشور ایران میباشد.

کمپ ترک اعتیاد ازگل در شمال تهران

 

سایناچی قویترین سامانه درج آگهی

فهرست